TCSohbet – TC Sohbet Odaları Mobil Chat Sohbet

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kelebek Sohbet Tadında Mobil Chat Odası - TCSohbet.Net


Kelebek Sohbet Tadında

Kelebek Sohbet

Kelebek sohbet internet üzerinden sohbet denildiğinde ilk akla gelen siteler arasında yer almaktadır. İnsanların mesafe tanımadan birbirleriyle anlık iletişim kurmasına olanak sağlayan bu tür siteler, yaşamı daha aktif hale getirerek sosyalleşmeye büyük katkı sağlamaktadır. Sohbet de, gerek ülke bazında gerekse yurt dışı sohbet bağlantılarıyla insanların keyifli zaman geçirmesine yönelik hizmet vermektedir.

Her yaştan kadın veya erkek tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılan sohbet programları, kategorilere ayrılmış sohbet pencereleri sebebiyle her türlü arayışa hitap edebilmektedir. Öyle ki katılımcılar kendi şehirleri, hatta oturdukları ilçe veya mahalleden arkadaşlarla tanışıp dostluklarını kalıcı kılabilmektedir.

Kelebek Sohbet Giriş

Kelebek sohbet diğer sohbet programları gibi temelde iletişim amaçlı olarak hizmet vermekle birlikte, site içerisinde yer alan farklı aktivitelerle insanlara seçme hakkı tanımaktadır. Günün 24 saati canlı olarak yayın yapan radyo programları, bilgi yarışmaları ve oyunlarla desteklenen site yapısı, her gün milyonlarca kullanıcının giriş yapmasının en önemli sebepleri arasındadır. Ancak sohbet programlarına katılımın en önemli sebebi, farklı kişilerle tanışmak ve arkadaşlık kurabilmektir.

Kelebek Sohbette Neler Var?

Kelebek sohbet internet üzerinden iletişimi sağlayan sohbet siteleri arasında geçmişi en eskiye dayanan platformlardan biridir. Bu sebeple diğer birçok siteye oranla çok daha zengin içeriklere sahip bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak girilerek sınırsız kullanıma olanak sağlayan kelebek chat, ana sayfa üzerindeki kayıt bölümüne dilediğiniz rumuzu yazmanız ve ‘’sohbete katıl’’ butonunu tıklamanız halinde site içeriklerine erişiminize onay vermektedir. Site içerisinde yer alan kategoriler, cinsellikten evlilik amaçlı tanışmalara, yarışmalara ve çeşitli oyunlara kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

kelebek sohbet odaları

Kelebek sohbet sitesi diğer internet üzerinden iletişime olanak sağlayan birçok site gibi, mobil araçlarla girişe uygun yapıda tasarlanmıştır. İnsanların dilediği yerden dilediği zaman diliminde giriş yapmasına olanak sağlayan kelebek sohbet, yöneticiler tarafından sürekli olarak denetlenmekte ve huzur bozucu davranışta bulunanları sohbet ortamından uzaklaştırmaktadır. 

Siz de keyifli vakit geçirmek için dilediğiniz zaman siteye giriş yapabilir, uygun gördüğünüz kişilerle kesintisiz sohbet edebilirsiniz. Sohbetten sıkıldığınızda oyunlara katılabilir, radyoda yayınlanan en popüler şarkıları dinleyerek zamanınızı en kaliteli şekilde geçirebilirsiniz.

Daha önce tanıttığımız Geveze Sohbet Odası ‘nı ziyaret ettiniz mi ? Etmediyseniz şimdi tam zamanı.

Sık Sorulan Sorular

Sitemizle ilgili en çok merak ettiğiniz sorulara bu sayfa altından ulaşabilirsiniz.

Kelebek Sohbet Ne Zaman Kuruldu?

Kelebek 2002 yılında Kelebek Script programının popüler olması ile kurulmuş bir IRC tabanlı sohbet ağıdır. 2002 ve 2010 yılları arasında ülkemizin en popüler sohbet sucunuları arasında yerini almış fakat gün geçtikçe etkisini kaybetmiştir.

Kelebekte Nasıl Sohbet Edebilirim?

Kelebekte sohbet etmek için tek yapmanız gereken sadece bir nick belirleyip kanallarımıza giriş yapmak, Dilediğiniz zaman anonim olarak bağlanıp sohbet edebilirsiniz. Sizden herhangi bir üyelik talep edilmemektedir.

Kelebek Script Programı Nedir ?

Kelelebek script programı bilgisayarlarınıza indirip kurulum yaparak kullanabileceğiniz bir kolay chat arayüz programıdır. Alt yapısında mIRC kullanılarak hazırlanmış ve geliştirilmiştir.Bir cevap bırakın.